Naše filozofie

O nás

CitroenAir dodává různé druhy příslušenství v oblasti sanitárního vybavení. Jakožto distributor prodáváme jedinečnou kolekci velmi známých i méně známých značek. Pomáháme architektům a zhotovitelům dosáhnout jejich společný cíl: uskutečnit úspěšný projekt. To je to, co myslíme heslem Hygiene ideas come true. Propojujeme svět přání a skutečnosti, koncepce a realizace.

Jste architekt?

Pokud jste architekt, toužíte vidět svůj návrh realizovaný ve své nejčistší podobě. Někdy design znamená četné ústupky. V CitroenAir vnímáme jako náš úkol přenést vaše přání v praxi. A jak to děláme?

  • Poskytujeme inspirativní, ale zároveň proveditelná řešení.
  • Poskytujeme kompletní informace pro vaše nákresy a specifikace.
  • Pokud je třeba, poskytujeme řešení šitá na míru. Váš zákazník nebude první, pro kterého jsme upravili sanitární doplňky z hlediska funkčnosti i estetičnosti.
  • Zajistíme maximální podporu zúčastněným zhotovitelům.

Jste zhotovitel/dodavatel?

Jakožto distributor, dodáváme v prvé řadě zhotovitelům/dodavatelům. Hlavní částí naší práce je efektivní realizace projektu. Pro vás zhotovitele/dodavatele hrajeme klíčovou roli, pomáháme Vám zrealizovat nápady architekta. Z praktických, technických či finančních důvodů mohou být někdy nutné ústupky, ale někdy jen zdánlivě. Naše práce je propojit zájmy vaše i vašeho klienta, se zájmy architekta. Tím, že máme v paměti záměr původního návrhu, poskytneme vám maximální podporu.

  • Ve fázích kalkulací a plánování pracovních činností pomáháme přenést zásadní náležitosti do vhodných výrobků. Poskytujeme také potřebné specifikace.
  • Nejrychlejší možné dodání výrobků (někdy přímo ze skladu) jakožto součást plánování, je základem naší spolehlivosti.
  • Během fáze instalace poskytujeme nezbytné instrukce a rady.
  • Jestliže je to nutné, můžeme v rámci zvláštních projektů dodat produkty šité na míru.

Jste koncový uživatel?

Jakožto distributor pomáháme nejen architektům a dodavatelům s dodávkou sanitárních doplňků, ale také koncovým uživatelům. Našimi obchodním partnery jsou ale pouze podnikatelské subjekty.

Dodáváme například sanitární doplňky do škol, kanceláří, průmyslových podniků, zdravotnických zařízení, hotelů a stravovacích zařízení i veřejných budov. Někdy je důraz kladen na design, což znamená, že identita společnosti je evidentní na první pohled do posledního detailu. Jindy jsou předpoklady dané funkčností a požadavky na hygienu. V každém případě děláme vše pro to, aby byla vaše přání zrealizována.

Hygiene ideas come true.

Propojujeme svět přání a skutečnosti, koncepce a realizace. Kromě jiného to děláme tím, že: Vás inspirujeme naší rozmanitou nabídkou výrobků. Na našich webových stránkách naleznete praktické a srozumitelné informace o výrobcích.

Faktura (pouze v NL)